قوانین و مقررات


شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات شرکت بازرسی تکین‌کو

درخواست‌کننده گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت بازرسی تکین‌کو به دقت مطالعه فرمایید.

ورود درخواست‌کننده به وب‏‌سایت شرکت بازرسی تکین‌کو هنگام استفاده از خدمات ارائه شده توسط این شرکت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات این شرکت است. توجه داشته باشید که ثبت درخواست نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت تکین‌کو از سوی درخواست‌کننده است.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت تکین‌کو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا درخواست‌کننده نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با درخواست‌کننده است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‏‌های شرکت تکین‌کو تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف درخواست‌کننده

شخصی است که به ثبت درخواست یا هرگونه استفاده از خدمات شرکت تکین‌کو اقدام کند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

شرکت تکین‌کو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته، از آن محافظت می‏‌کند. این شرکت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت شرکت تکین‌کو، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.techinco.org است.

ثبت اطلاعات پرداخت اینترنتی

شرکت تکین‌کو به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز امکان پرداخت اینترنتی می‌‏دهد. در صورت بروز مشکل در پرداخت یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت به حساب مشتری واریز خواهد شد و مشتری با ورود به سایت تکین‌کو می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته،در این خصوصادعایی نخواهد داشت. این شرکت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سیستم پرداخت اینترنتی خود اقدام کند و کلیه پرداخت‌های ثبت شده قبل از توقف سیستم پرداخت اینترنتی، در اسرع وقت به حساب مشتری واریز خواهد شد.

هنگام پرداخت اینترنتی، درخواست‌کننده باید زمینه بازرسی را به دقت انتخاب کرده، فرم پرداخت را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، پرداخت درخواست‌کننده بلااثر خواهد بود.

هماهنگی برای انجام عملیات بازرسی

برای شروع عملیات بازرسی درخواست‌کننده باید با واحد مورد نظر تماس برقرار نموده، نسبت به تعیین زمان بازرسی هماهنگی لازم را به عمل آورد. پس از انجام هماهنگی شرکت تکین‌کو نسبت به اعزام بازرس به محل اقدام خواهد کرد. لازم به ذکر است که قبل از اعزام بازرس، درخواست کننده باید شرایط انجام بازرسی و آزمون‌ها را فراهم نماید.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‌گذاری در شرکت تکین‌کو با توجه به زمینه بازرسی و نوع همکاری متفاوت است. در برخی زمینه‌ها تعرفه یکسان ابلاغ شده از طرف سازمان ملی استاندارد مبنای عمل است و در سایر موارد بر اساس توافق فی‌مابین است. با نهایت احترام به درخواست‌کننده و با توجه به یکسان نبودن سیاست قیمت‌‌گذاری در زمینه‌های مختلف بازرسی، شرکت تکین‌کو نمی‌تواند هزینه بازرسی را در سایت و بدون مراجعه حضوری اعلام نماید.

قوه قهریه

هر گونه تاخیر یا وقفه در انجام خدمات قرارداد که به علت حوادث قهری روی دهد، قصور در انجام تعهدات تلقی نشده و موجب ادعای غرامت و یا جبران خسارت توسط هر کدام از طرفین نخواهد شد.

حوادث قهری به معنای اتفاقاتی است که در خارج از اختیار و کنترل طرفین بوده، بطوریکه پیش بینی یا جلوگیری از آن بصورت عادی و منطقی ممکن نباشد.) همچون جنگ، شورش، تشعشعات هسته ای، اعتصابهای عمومی، شیوع بیماریهای واگیردار، زلزله، سیل و ... )